Aqua Marina LAXO 285

Kajaky Laxo jsou ideální pro rekreační pádlování na jezerech a mírně proudících řekách. Jsou výbornou volbou pro začátečníky, kterým poskytnou stabilní a pohodlnou jízdu. ...
7 599 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka PADLUJTE.CZ

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód59 Kč95 % • 249 314 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 837 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 1 110 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta96 % • 9 816 recenzíShop roku '23 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

Typ
kajaky
Počet osob
Materiál
PVC

• snadná manipulace , příjemný materiál
    • suchý zip pro uchycení pádla škrábe při jízdě do ruky
  • , zakoupeno v PADLUJTE.CZ

Za posledních 15 let jsem měla k velké spokojenosti 3x kajak TWIST1 od Gumotexu, ale poslední up-grade se totálně nepovedl, změnili materiál a v kajaku se nedá ani sedět natož pádlovat, takže jsem nový hned vrátila a toto byl nákup jako "náhrada" a jsem nadšená! Kajak LAXO je komfortní, řekla bych vyšší liga oproti TWISTu, za stejnou cenu je ke kajaku i výbava a celkově mi připadá více profi. Jela jsem na něm zatím jednou, ale první dojem výborný. Dostatek místa v lodi, vychytané kapsičky a úložní prostor, dobře fixované sedadlo, pohodlný a rychlý na vodě. Oceňuju, že vnitřní část kajaku je potažená textilem, což je pro kontakt s tělem příjemnější oproti umělému povrchu, který je samozřejmě odolnější a vhodný na dno a vnější části lodi. Pokud vydrží, tak pro můj účel vodních aktivit naprosto vyhovující, jezdím na Orlíku od jara do října - žádné závody, spíše jako příjemný pohyb na vodě spojený s focením. Za mě tedy na první dojem spokojenost, tak snad už mě nic nezklame.

Typ
kajaky
Počet osob
Materiál
PVC

Laxo 285 je všestranný, stabilní a snadno ovladatelný kajak pro jednoho jezdce. Je vyroben z PVC krytého skořepinovou látkou. Vysoká stabilita lodě osloví každého začátečníka a poskytne úžasný zážitek z jízdy.

Technické vlastnosti

• technologie Aquashell – odolná skořepinová krycí látka se speciálním anti-UV
  • vodoodpudivá úprava pro dlouhou životnost
  • technologie Eco-print – revoluční technologie digitálního ekologického potisku
  • špice jsou chráněny krytem proti stříkající vodě
  • sítě pro snadné upevnění zavazadel

Vlastnosti

• velký prostor na palubě
  • gumové rukojeti pro snadný transport
  • D přezky pro nastavení polohy sedačky
  • odolný ventil pro snadné nafouknutí a vyfouknutí
  • sedadlo s vysokým opěradlem, EVA sedákem a úložnými kapsami
  • dvě odnímatelné středové ploutve (skegy) pro jednoduchou jízdu rovně
  • batoh na kajak

Obsah balení Laxo 285 1x kajak 1x batoh 1x nožní pumpa       1x sedadlo 1x kajakářské pádlo 2x ploutvička (skeg)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma100 % • 465 recenzíDalší informace

• snadná manipulace , příjemný materiál