Boat007 M250

Rybářské

• , zakoupeno v Doctor Fishing

• Je dost těžký
  • , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

Neodzkoušeno ,ale člun zatím vypadá v pořádku.

Typ
čluny
Počet osob
Materiál
PVC
Rybářské

Boat007 člun M250 - Boat007 M250 - nafukovací člun

Vynikající čluny, které jsou vyráběny v ČR ze zahraničních komponentů. Člun má pevné skládací dno s nafukovacím kýlem. Díky stabilitě jsou vhodné čluny jak na ryby tak ke sportovnímu vyžití a rekreaci.

PVC materiál je několikavrstvý o síle 1100g/m2 a je na něj 5 let záruka. Spoje člunů jsou svařované za studena, kde stroj dávkuje lepidlo a následně ho stlačí, tím se eliminuje faktor lidské chyby. Navíc spoj je ze 4 vrstvev materiálu (viz obrázek) a jsou použity velmi kvalitní francouzská lepidla, díky tomu je na spoje 3 letá záruka. (U většiny levných značek člunů spoje nevydrží tak dlouho, když jsou dost často lepené spoje dělníky, kteří nanesou někde více lepidla, někde méně, proto se dává přednost u člunů svařování.

Modely M lze vybírat ze dvou barevných variant: v zelené nebo šedo-modré barvě.

Součástí balení:

• Vesla
  • Taška na sbalení
  • Posuvná sedačka ( možnost dokoupení 2.sedačky za 600,-Kč)
  • Pumpa
  • Sada lepení
  • Lano na přivázání
  • Pevná skládací podlaha s naf. kýlem, držáky na nošení.

Parametry:

Max výkon motoru v HP: 10

Váha v kg: 43

Počet osob: 2+1 max.zatížení v kg: 310 délka v cm: 250 šířka v cm: 151 šířka válce v cm: 42 počet komor: 3+ kýl     - www.carpfanatics.cz

• , zakoupeno v Doctor Fishing

• Je dost těžký
  • , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

Neodzkoušeno ,ale člun zatím vypadá v pořádku.

• Celkově jsou čluny poměrně kvalitní, cena / konkurence / vlastnosti.
    • Přístup některých lidí z firmy Boat 007 - viz dlouhá pohádka dole.

Ve firmě Boat007 jsem si koupil:

- Držák na kotvu
    - 3 Dřevěně kostky
    - "Profi lepidlo"

Problémy:
    Jedna kostka špatně říznutá. Nedala se takřka posunout. 150kč, čert to vem.

Lepení držáku na kotvu - S lepidlem jsem šel dle strohého návodu a dukladně, vůbec to nedrželo. Nechal jsem to nakonec jejich firmě. Lepidlo, doprava, čas, znovu lepidlo, jejich práce, drží to..investice ca 3000kč navíc, no ok, alespoň to funguje.

Kompresor:

Po použití kompresoru BST 12 HP ca 20x jsem člun sotva nafoukl, odnesl jsem na firmu, po krátkém odzkoušení s novou baterií mě bylo řečeno že se to přehřívá a je možné že se něco uškvařilo a že momentálně mají moc práce, oprava by byla na 3-4 týdny. Díky mému cestovaní jsem řekl že to donesu jindy a donesl to až příští rok. A zde nastala pohádka:

Kompresor otevřely a promazaly, problém byl však prý s baterií. Aniž by se někdo z firmy zeptal, dali tam baterii novou. Po telefonu mě bylo řečeno že bude stát 400kč, na místě jsem však zaplatil 500kč. Pří příjezdu na prodejnu na mě čekal pouze samotný kompresor - s novou baterií, i když jsem ho donesl s brašnou, hadicí a nabíječkou. Byl jsem ujištěn že kompresor je jediné co jsem donesl. Po krátké argumentaci se našla brašna - bez hadice, bez nabíječky. Poznat se dala dle mé karabiny. Po nějaké delší argumentaci se našla má hadice. Po nějaké argumentaci mě však bylo řečeno že nabíječka tam 100% nebyla, člověkem který původně tvrdil že tam nebyla ani brašna, ani hadice. Pro jistotu jsem tedy odjel domů a ztrávil 4 hodiny převracením celého bytu na ruby. Prolezl jsem i mrazák :) Nabíječka nikde..stejně stála za starou belu, ale budiž, nerad se dohaduji.

Zavolal jsem do firmy, chtěl jsem název nabíječky, zajímaly mě hlavně specifikace, které bych už na netu dohledal a to že si ji koupím jinde, bylo mě řečeno že ji drží v ruce, že je to Avacom 12v - komplikované číslo, že tam nic jiného není. Poprosil jsem o foto přes whatsapp: Došlo me foto nabíječky ASTER se slovy tak je to od jiné firmy.

Dopadlo to tedy tak, že jsem se vydal do firmy Avacom, kde jsem si koupil nabíječku za 800kč, konektory které sedí za 120 kč jsem koupil v GM electronics, pájku, cín, kus kabelu, ca 400kč.

Moji nabíječku ztracenou firmou BOAT 007 nikdy neuvidím, záruka na Kompresor mě o dobu kdy jsem ho nepoužil z důvodu reklamace, prodloužena stejně nebyla, ale to důležité: Teď již to funguje bez problémů. Starou baterii bych si rád nechal profesionálně odzkoušet ze zvědavosti, ale co už.