Gumotex Solar Set

Typ
kajaky
Počet osob

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Neskutečná kvalita a pověst!
    • V dodávaném setu je přepravní vak.
    • Na fotce je varianta s kratší přední palubou, já obdržel verzi s delší, což není na škodu. Podle mne je to lepší.

Člun mám krátce, zkoušeli jsme ho ve dvou a jsem nadšen! Kvalita za odpovídající peníz. Drobný podnět a nechtěl jsem to psát do nevýhod, protože to nevýhoda není. Do další verze bych dal být výrobcem madla na boky, na přenášení člunu jedním člověkem. Tedy pokud to jde. Parádní jsou sedačky a nosnost.

Typ
kajaky
Počet osob

Nafukovací kajak SOLAR je určen pro vyjížďky po jezerech nebo pro turistické putování po řekách do WW2. Ve své inovované podobě zaujme prodlouženými palubami, které zamezují průniku vody do člunu. Novinkou je kovová výztuha pod přední palubou, jež zvyšuje tuhost kajaku, zlepšuje stabilitu a zvětšuje prostor na přídi. Kajak je vybaven vylévacím otvorem v zádi člunu. SOLAR je v základní verzi vybaven dvěma sedačkami a úchytem na třetí sedačku. Umístění sedaček je variabilní, SOLAR může být jednomístným, dvoumístným i trojmístným kajakem. Technická data

Délka (cm) 410

Počet vzduchových komor 3 + 4 + 2

Rozměry při sbalení (cm) 65 x 39 x 24

Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI) 0,02 / 0,2 / 3,0

Výbava lodi

Posuvná přední a zadní opěrka nohou (pro konverzi na singl kajak)

Komfortní nafukovací sedačka s opěrkou zad

Pružná lana pro upevnění bagáže

Madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci

Bezpečnostní lana na přídi a zádi

Úchyt pro směrovou ploutev

Směrová ploutev

Push-push ventily

Přetlakový ventil ve dně lodi

Výztuha kajaku

Vylévací otvor na zádi lodi

Lepící souprava

Vodotěsný transportní vak 80l

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Neskutečná kvalita a pověst!
    • V dodávaném setu je přepravní vak.