Nejnovější recenze ze sekce Čluny

Intex Explorer Pro 300

Intex Explorer Pro 300

Ověřený zákazník Sedco s.r.o. Ověřený zákazník

Zakoupeno v Sedco s.r.o.

mám jej v krabici použiji ho až v létě na vodu, tedy hodnotit mohu po použití

Intex Seahawk 2 Set

Ověřený zákazník NEJLEVNEJSISPORT.cz Ivan Č.

• dostatečná výbava
  • jednoduchá obsluha
  • možnost dokoupení držáku na motor
  • možnost dokoupení motoru

prostě skvělí (cena a kvalita)

Intex Explorer K2

Intex Explorer K2

Ověřený zákazník Maxíkovy hračky František

Zakoupeno v Maxíkovy hračky

Na dovolenou u vody dostačující.

Kolibri OnWave 300

Kolibri OnWave 300

Ověřený zákazník Fitshop.sk Ladik

Přidáno: 13. června 2018

Zakoupeno v Fitshop.sk

• Sedačka s opěrkou zad by měla byt z laminátu součástí kajaku,barva padla by měla ladit s barvou kajaku

Objednal jsem si kajak v maskacovem provedení,ale bylo mně doručeno jiné barevné provedení než byl inzerovany model,listy padla jsou v červené barvě,což musel kompletovat nějakej somar,chybí dvě zátky v zadní části lodi a udávaný darcek se nekonal.Takhle jsem si to nepředstavoval bratia Slováci.Priste bude lepší osobni odběr.Jinak jsem spokojen,byl jsem již několikrát na vodě. Ladik

ZRAY Drift

• Rychlý
  • Skladný
  • Pevný
  • Lehký
  • Zatím jsem na žádnou nepřišel

Jako laik nemohu s ničím tento kajak srovnat . Mě službu dělá dle mého očekávání ( jezera, klidnější řeky super ) . Překvapila mě pevnost materiálu, lehkost ovládání kajaku a skladnost .

Master Fishman 350 set

Pacific Marine 320

Pacific Marine 320

Ověřený zákazník SportHabaček Petr Záhorec

Přidáno: 9. června 2018

(naposledy upraveno 9. června 2018)

Zakoupeno v SportHabaček

• dobrá cena na trhu v této výbavě
  • dobrá tlouštka stěny člunu + hliniková podlaha
  • kritická místa zespodu zesílená další gumovou vrstvou,nafukovací ventily s klapkou proti vyfouknutí
  • první plavba na 1600ha jezeru,ve větru a středních vlnách s Minn Kotou 34lbs bez problému
  • nic mě nenapadá

celkově zatím spokojenost

Snášel Vladimír Snášel Vladimír

Přidáno: 7. června 2018

Zatím návštěva u vody 2x, pumpa se mě rozpadla, takže doma jsem to pojistil dvěma šroubky, jinak nafouknutí i vyfouknutí krátká záležitost, člun je na vodě stabilní, akorát veslování na větší vzdálenost je při delší vyjížďce namáhavější, ale záleží na kondici obsluhy.. Přemýšlím o elektromotoru,ale nevím jak to bude se stabilitou trakční baterie v člunu .Jinak to nemá chybu a milovníkům vody vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Hawaj.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Hawaj.cz

Je z kvalitního materiálu a velmi prostorný :-)

Boat007 A 270

Boat007 A 270

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Poměr cena / kvalita
  • Přístup firmy BOAT007 - viz pohádka dole.

Ve firmě Boat007 jsem si koupil:

- Držák na kotvu
- 3 Dřevěně kostky
- "Profi lepidlo"

Problémy:
Jedna kostka špatně říznutá. Nedala se takřka posunout. 150kč, čert to vem.

Lepení držáku na kotvu - S lepidlem jsem šel dle strohého návodu a dukladně, vůbec to nedrželo. Nechal jsem to nakonec jejich firmě. Lepidlo, doprava, čas, znovu lepidlo, jejich práce, drží to..investice ca 3000kč navíc, no ok, alespoň to funguje.

Kompresor:

Po použití kompresoru BST 12 HP ca 20x jsem člun sotva nafoukl, odnesl jsem na firmu, po krátkém odzkoušení s novou baterií mě bylo řečeno že se to přehřívá a je možné že se něco uškvařilo a že momentálně mají moc práce, oprava by byla na 3-4 týdny. Díky mému cestovaní jsem řekl že to donesu jindy a donesl to až příští rok. A zde nastala pohádka:

Kompresor otevřely a promazaly, problém byl však prý s baterií. Aniž by se někdo z firmy zeptal, dali tam baterii novou. Po telefonu mě bylo řečeno že bude stát 400kč, na místě jsem však zaplatil 500kč. Pří příjezdu na prodejnu na mě čekal pouze samotný kompresor - s novou baterií, i když jsem ho donesl s brašnou, hadicí a nabíječkou. Byl jsem ujištěn že kompresor je jediné co jsem donesl. Po krátké argumentaci se našla brašna - bez hadice, bez nabíječky. Poznat se dala dle mé karabiny. Po nějaké delší argumentaci se našla má hadice. Po nějaké argumentaci mě však bylo řečeno že nabíječka tam 100% nebyla, člověkem který původně tvrdil že tam nebyla ani brašna, ani hadice. Pro jistotu jsem tedy odjel domů a ztrávil 4 hodiny převracením celého bytu na ruby. Prolezl jsem i mrazák :) Nabíječka nikde..stejně stála za starou belu, ale budiž, nerad se dohaduji.

Zavolal jsem do firmy, chtěl jsem název nabíječky, zajímaly mě hlavně specifikace, které bych už na netu dohledal a to že si ji koupím jinde, bylo mě řečeno že ji drží v ruce, že je to Avacom 12v - komplikované číslo, že tam nic jiného není. Poprosil jsem o foto přes whatsapp: Došlo me foto nabíječky ASTER se slovy tak je to od jiné firmy.

Dopadlo to tedy tak, že jsem se vydal do firmy Avacom, kde jsem si koupil nabíječku za 800kč, konektory které sedí za 120 kč jsem koupil v GM electronics, pájku, cín, kus kabelu, ca 400kč.

Moji nabíječku ztracenou firmou BOAT 007 nikdy neuvidím, záruka na Kompresor mě o dobu kdy jsem ho nepoužil z důvodu reklamace, prodloužena stejně nebyla, ale to důležité: Teď již to funguje bez problémů. Starou baterii bych si rád nechal profesionálně odzkoušet ze zvědavosti, ale co už.

Boat007 M250

Boat007 M250

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. června 2018

• Celkově jsou čluny poměrně kvalitní, cena / konkurence / vlastnosti.
  • Přístup některých lidí z firmy Boat 007 - viz dlouhá pohádka dole.

Ve firmě Boat007 jsem si koupil:

- Držák na kotvu
- 3 Dřevěně kostky
- "Profi lepidlo"

Problémy:
Jedna kostka špatně říznutá. Nedala se takřka posunout. 150kč, čert to vem.

Kompresor:

Zico Carp Rider 1

Zico Carp Rider 1

Ověřený zákazník Tahoun.cz hofbauer

Přidáno: 4. června 2018

Zakoupeno v Tahoun.cz

• prostorný kvalitně propracovaný dobrá manipulace

Ověřený zákazník Hawaj.cz P

Přidáno: 3. června 2018

• Stabilita na vodě
  • Velký vnitřní prostor
  • Pohodlná sedátka
  • Rozpadající se přiložená pumpa

Člun mě velmi příjemně překvapil svou stabilitou. Perfektně sedí na vodě a je možné z něj jak lézt ven do vody, tak i do něj vylézat zpátky, aniž by hrozilo převržení. Testovali jsme ho dva dospělí a dva teenageři.
Vnitřní prostor člunu bohatě dostačující pro pohodlnou plavbu.
Nafouknutí přiloženou pumpou bylo rychlé, jedniným problémem bylo, že se pumpa několikrát rozpadla. Naštěstí šla vždy složit a doma jsem to pak pojistil dvěma šrouby. Jinak maximální spokojenost. Za tu cenu super užitek pro rekreační uživatele.

Ověřený zákazník Hawaj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. června 2018

Noe Vydra

Noe Vydra

Ověřený zákazník plastovky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. května 2018

Zakoupeno v plastovky.cz

• vhodné pro turistiku v ČR

Allroundmarin AS Budget 320

Allroundmarin AS Budget 320

Ověřený zákazník Marine.cz Jirka

Přidáno: 28. května 2018

Zakoupeno v Marine.cz

chybí jedno sedátko,bylo by dobré